/www/wp-content/uploads/2017/03/cover_go_kettle-2.png

To będzie wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników sportu!

Prawdziwe gwiazdy różnych dyscyplin sportu – Ewa Chodakowska, Mamed Khalidov, Kevin Levrone i wielu innych, polscy olimpijczycy – Anita Włodarczyk, Artur Partyka i Robert Korzeniowski, zawody, treningi i warsztaty, porcja praktycznej wiedzy od trenerów mentalnych i oczywiście szeroki przegląd oferty produktów i usług sportowych: od sprzętu sportowego, po suplementy i akcesoria – to wszystko znajdziemy na Międzynarodowych Targach Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy.

Jedną z atrakcji tragów będą 1 Mistrzostwa Polski Pierwszego Kroku Kettlebell Lifting oraz Kettlebell Warsaw Cup. Gościem honorowym tego wydarzenia będzie Ivan Denisov, absolutny numer 1 światowego Kettlebell Sportu. 

Mistrzostwa Polski Pierwszego Kroku są dla osób, które dopiero debiutują w tym sporcie i chciałaby spróbować swoich sił  w rywalizacji turniejowej. Podczas Kettlebell Warsaw Cup natomiast zmierzą się najlepsi zawodnicy z całej Polski. 

Naszym celem jest pokazanie oraz popularyzacja dyscypliny kettlebell lifting szerszej publiczności. Przewidywana liczba osób odwiedzających targi to ok. 100tys. w ciągu trzech dni. Nasza strefa znajdować się będzie w hali z KSW.

Kilka słów na temat Kettlebell:

KETTLEBELL JAKO UNIWERSALNE NARZĘDZIE Kettlebell Lifting inaczej giriewoj sport to jeden z najpopularniejszych sportów w krajach byłego Związku Radzieckiego. W wielu z nich ma status sportu narodowego i jest obowiązkowy w wojsku, służbach celnych i granicznych, policji oraz straży pożarnej. Swoją historią sięga przełomu XVII i XVIII wieku. Sport ten z roku na rok staje się coraz bardziej popularny na całym świecie szczególnie w Europie Wschodniej   Skandynawii i USA. To bardzo widowiskowa dyscyplina sportu. Zawodnicy występują z jednym lub dwoma odważnikami o wadze do 32 kg każdy i przez 10 minut stosując różne techniki unoszą ten ciężar nad głowę. Zwycięża ten, któremu udała się wykonać największą ilość powtórzeń. Przy każdym stanowisku znajduje się duża tablica elektroniczna, która pozwala publiczności na bieżąco obserwować osiągane wyniki oraz sędzia, który egzekwuje poprawną technikę zaliczając kolejne powtórzenia.

Kettelbells używane są między innymi w treningu ogólnorozwojowym, treningu fitness, jako element przygotowania motorycznego w różnych dyscyplinach czy bezpośrednio w Sport Kettlebell Lifting. Zwiększenie wydolności, wytrzymałości siłowej, siły, poprawa koordynacji nerwowo- mięśniowej to główne atrybuty treningu kettlebell.

IVAN (2)

Brak informacji o aktywnościach.
 • Anonim

  Kwota: 10 PLN

  13-04-2017

 • Anonim

  Kwota: 250 PLN

  27-03-2017

 • Anonim

  Kwota: 500 PLN

  23-03-2017