W związku z podjęciem się 8 tygodni przygotowań do walki w ringu na Gali W SAMO SERCE w Bytomiu 02.06.2017, bardzo proszę o wsparcie na nasze cele charytatywne jakimi są: wsparcie leczenia 17 letniej Patrycji Malinowskiej i działalności Hospicjum św. Franciszka w Katowicach.

Każda złotówka się liczy….

Na Gali w Bytomiu w głównej walce wieczoru wystąpią wiceprezydent Bytomia ANDRZEJ PANEK i niepokonany mistrz – DAMIAN JONAK, którzy stoczą za sobą 3 rundowy pojedynek.

W Gali zaboksują także znani śląscy dziennikarze, samorządowcy i aktorzy: jak np. aktor Wojciech Zieliński, prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, dziennikarz Marek Durmała, czy detektyw Damian Petrow z serialu „Zdrady”

Tego wieczoru odbędą się też aukcje różnorodnych przedmiotów w celu zabrania jak największej ilości pieniędzy na cele charytatywne.

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w wsparciu naszego celu. W zamian obiecuje dać z siebie wszystko na nie tylko na treningach ale i w ringu!

JAKUB ZEGADŁO

NA CO ZBIERAMY:

1. Na leczenie 17-letniej Patrycji Malinowskiej z Suwałk, która ucierpiała w koszmarnym wypadku na gokarcie. Straciła włosy i musiała przejść skomplikowaną transplantację.

pati

Obecnie jej stan jest zadowalający, Patrycja jest już po pierwszym udanym przeszczepie, ale czeka ją długi powrót do zdrowia. Rana głowy nie jest jeszcze do końca wygojona. Patrycję czeka długa i trudna rehabilitacja

2. Na wsparcie działalności Hospicjum św. Franciszka w Katowicach, czyli najstarszego hospicjum domowego w Polsce….Hospicjum św. Franciszka w Katowicach opiekuje się ponad setką chorych z Katowic, Siemianowic Śląskich i Mikołowa.

O GALI W SAMO SERCE

Nie jesteśmy bokserami… nawet nie aspirujemy by nimi być… ale mamy cechy, które od zawsze królowały w ringu – upór, pasję i serce do walki. Nasz cel już znacie teraz pora byście poznali środki, którymi zamierzamy go osiągnąć.

Gala „W SAMO SERCE” odwołuje się do tradycji walk „białych kołnierzyków”, czyli ludzi, którzy – przynajmniej w teorii – na co dzień mają tyle wspólnego ze sportem co krzesło z krzesłem elektrycznym:-) Wspólny mianownik jednak istnieje!

Idea zrodziła się w Gleason’s Gym w Nowym Jorku, czyli w słynnej brooklińskiej szkole boksu, znanej z takich podopiecznych jak Muhammad Ali i Mike Tyson….

W 1988 prawnik Richard Novak i i Doktor Literatury Angielskiej David Lawrence stanęli naprzeciw siebie w ringu. Po walce dwóch dżentelmenów postanowiło pójść na kolacje, by uczcić fuzję między światem korporacji, a pięknem boksu.

Ale nie trzeba szukać przykładów za oceanem….Rok temu Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak rzucił rękawice – Dariuszowi „Tigerowi” Michalczewskiemu….I choć przegrał na ringu, to wygrali wszyscy….przede wszystkim – stowarzyszenie „Nasze Serce”, które dodało ponad 100 tysięcy złotych!

Poprzeczka jest wysoko… ale przecież my walczymy do końca?

Walczysz z nami?

Logo black

 

Brak informacji o aktywnościach.
 • Anonim

  Kwota: 5 PLN

  09-05-2017

 • Anonim

  Kwota: 5 PLN

  08-05-2017

 • Anonim

  Kwota: 10 PLN

  08-05-2017

 • Anonim

  Kwota: 20 PLN

  08-05-2017

 • Anonim

  Kwota: 30 PLN

  08-05-2017

 • Anonim

  Kwota: 1 PLN

  29-12-2016

 • Anonim

  Kwota: 50 PLN

  07-12-2016

 • Anonim

  Kwota: 10 PLN

  01-12-2016

 • Anonim

  Kwota: 1 PLN

  30-11-2016

 • Anonim

  Kwota: 1 PLN

  30-11-2016

 • Anonim

  Kwota: 1 PLN

  30-11-2016

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.