1

Program MINI JUDO jest profesjonalnie dobranym systemem zajęć ruchowo-rozwojowych, od dawna wprowadzanych do przedszkoli na całym świecie (Japonia, USA, Francja, Kanada, Szwecja itd.).  Stosowany odpowiednio wcześnie, stanowi kompletny system pierwszych zajęć ruchowych, kształtując właściwy system wychowania psycho-fizycznego. Jako program ogólnorozwojowy, przeznaczony jest dla dzieci w wieku ok. 3-6 lat, pozwalającym na swobodną komunikację z małym adeptem. Treningi MINI JUDO, powodują naturalne rozładownie nadmiernej energii, spowodowanej naturalnym wzrostem i żywiołowym odkrywaniem świata.

 3

Jako program ogólnorozwojowy, przeznaczony jest dla dzieci w wieku ok. 3-6 lat – już na tym etapie pozwala on na swobodną komunikację z małym adeptem. Natomiast bezpieczeństwo prowadzonych zajęć na macie niweluje do minimum wystąpienie urazów, nie ograniczając możliwości ruchowych i poznawania nowych elementów w postaci gier i zabaw.

OFERTA MINI JUDO DLA PRZEDSZKOLI:
• zajęcia prowadzone dla dzieci w wieku 3-6 lat;
• możliwość prowadzenia zajęć w godzinach 8-16;
• grupki 6-12 osobowe;
• zajęcia odbywane na profesjonalnie przygotowanych matach;
• zajęcia prowadzone przez trenerów bądź instruktorów z doświadczeniem pedagogicznym i zawodniczym (wielokrotni medaliści, laureaci stypendiów sportowych, specjaliści w dziedzinie motoryki ciała i zdrowego stylu życia)

 2

Żeby uruchomić projekt potrzebujemy wsparcia na zakup niezbędnego sprzętu, a przede wszystkim specjalnych mat dla zapewnienia bezpieczeństwa dzieci. Nie było możliwości załatwienia dofinansowania do projektu z funduszy Ministerstwa, ani z UE. Dlatego staramy się to zrobić poprzez STWORZMISTRZA.PL, gdyż wspierając rozwój jak największej liczby dzieci możemy trafić wśród nich na prawdziwego mistrza!!! 

Nasz projekt wspierają:

warszawskie pzedszkole

sportowarodzina

Pomóżcie nam zaszczepić w najmłodszych ten piękny dar sportu tak, aby naszym pociechom uśmiech nie schodził z twarzy i stał się częścią każdego dnia! :)

Ze sportowym pozdrowieniem,
MINI JUDO WARSZAWA

Brak informacji o aktywnościach.
  • Anonim

    Kwota: 5 PLN

    06-02-2016

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.