Chcemy ułatwić Polakom uprawianie sportu i rozwój w sporcie poprzez najbardziej rzetelną bazę trenerów online.

 

1

 

Ponadto, jeśli osiągniemy 100% – 30% przeznaczymy na stowarzyszenie Sprawniejsi.pl, a jeśli 150% i więcej – 50% !

 

2

 

70% Polaków deklaruje, że uprawia sport (wg danych CBOS 2013), a 76% naszych respondentów uprawiających sport chciałoby go uprawiać z trenerem – opis i wyniki badania:

1. o portalu z zajawką badań i linkiem do prezentacji: https://szukam-trenera.pl/article/46/dla-mediow-nota-prasowa-o-portalu-szukam-trenerapl

2. prezentacja wyników: http://www.slideshare.net/dudzia89/analiza-badania-popularnoci-uprawiania-sportw-przez-polakw-internautw

3. artykuł z prezentacją wyników: https://szukam-trenera.pl/article/45/czy-sport-jest-dla-nas-wazny-wyniki-badania-internautow

3

 

Jedną z największych barier w uprawianiu sportu jest znalezienie odpowiedniego dla nas i kompetentnego instruktora lub trenera. Najgorszym scenariuszem, szczególnie dla początkujących sportowców i amatorów, jest trafienie w ręce nieodpowiedniej osoby, niezależnie od rodzaju uprawianego przez nas sportu. Wielką bolączką zaawansowanych sportowców jest znalezienie trenera, z którym współpraca da wymierne efekty.

Dotychczas głównym źródłem informacji o trenerach i instruktorach jest „poczta pantoflowa” lub godziny spędzone na przeszukiwaniu forów sportowych i jakichkolwiek informacji w internecie. Portal szukam-trenera.pl jest próbą rozwiązania odwiecznego, sportowego problemu. Chcemy umożliwić sportowcom i amatorom łatwe znalezienie odpowiedniego i wiarygodnego instruktora bądź trenera dla siebie, a samym instruktorom i trenerom ułatwić dotarcie do potencjalnych klientów. Jednocześnie chcemy ułatwić i uświadomić proces decyzyjny poprzez ułatwienie dostępu do informacji, zarówno o szkoleniowcach jak i np. odpowiednich uprawnieniach oraz o dyscyplinach sportowych.

Chcemy promować aktywność fizyczną wśród Polaków. Ilu z nas chętniej i lepiej go uprawia dzięki motywatorowi takiemu jak dobry trener?

5

 

Portal powstał z pasji do sportu i chcielibyśmy móc go dalej rozwijać, dlatego prosimy Was o wsparcie. Spędziliśmy już nad nim setki godzin, zainwestowaliśmy ile mogliśmy, a to nadal kropla w morzu.

Wiemy też, że są ludzie i instytucje, które mogą potrzebować wsparcia nawet bardziej niż my. W związku z tym Wasze środki zostaną przeznaczone nie tylko na portal, ale także na wsparcie działalności stowarzyszenia Sprawniejsi.pl. Obecnie najbardziej pilną kwestią dla Stowarzyszenia jest:

- zbiórka na sprzęt sportowy (dyski, oszczepy, kule) dla niepełnosprawnych lekkoatletów Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl

- umożliwienie niepełnosprawnym sportowcom indywidualnych treningów z wykorzystaniem własnego sprzętu.

„Lekkoatleci Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl to wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce osób niepełnosprawnych w rywalizacji seniorów oraz juniorów. Wyniki osiągane w ostatnich latach sprawiają, że Nasi zawodnicy rokrocznie przybliżają się do reprezentowania Naszego Kraju na arenach międzynarodowych. Dziś możesz pomóc niepełnosprawnym sportowcom w spełnianiu marzeń o międzynarodowej karierze. Sport nie zna granic dlatego przyłącz się do akcji szukam-trenera.pl .”

OPIS NASZEGO PROJEKTU:

Potrzebujemy:

Was – trenerów, instruktorów i zawodników, którzy zakładając profil na naszej stronie będą mogli dotrzeć do potencjalnych klientów oraz ocenić funkcjonalność strony i pomóc w tworzeniu treści na nią. Piszcie do nas śmiało, co by Wam się w takim serwisie przydało, czego potrzebujecie – jest duża szansa, że to wprowadzimy! Ten portal jest dla Was! kontakt@szukam-trenera.pl

Was – użytkowników, którzy wyłapią błędy na stronie, ocenią jej funkcjonalność, dadzą sugestie jak ulepszyć stronę i jakie jej funkcje by się przydały.

Partnerów – którzy dzielą naszą pasję do promowania sportu i szerzenia informacji o sporcie i wspomogą nas:

- finansowo

- reklamowo

- ekskluzywnymi ofertami dla nowych użytkowników

Po co nam środki?

Zbudowanie i utrzymanie takiego serwisu łączy się z kosztami czasu, pracy i odpowiednich kompetencji zaangażowanych w projekt osób. Chcemy zapewnić wiarygodność, rzetelność, aktualność informacji i poszerzać zakres oferty i działalności portalu. Ponadto nie chcemy „zarabiać na użytkownikach” – bo to dla Was ten serwis został stworzony. Projekt realizujemy „po godzinach” i wiemy, że to za mało, aby mieć realny wpływ na sportową sferę życia Polaków.

CEL KAMPANII

Ogółem – dopracowanie strony i wdrożenie Waszych sugestii co do funkcjonalności strony.
Dodanie panelu ogłoszeń o pracę i ogłoszeń drobnych.

Panel moderatorsko-trenerski – uczniowie.

Rozbudowanie pakietów premium, aby zwiększyć możliwości promocji trenerów dzięki stronie.

Nowe funkcjonalności panelu użytkownika, np.:

- zaznaczenie z kim trenuję, co wyświetli się i na koncie trenera i użytkownika, możliwość utworzenia pełnego profilu użytkownika,

- dodanie informacji o języku w jakim trener prowadzi treningi,

- dodanie sekcji „wyniki” (sportowe, podopiecznych),

- moduł „best deals”,

- opracowanie możliwości wprowadzenia platformy video-contentu – np. transmisje z Eurosport (jak uda nam się dogadać z jakimś dostawcą),

- generator wizytówek i/lub kuponów dla trenerów,

- promocja strony: im większa będzie świadomość funkcjonowania serwisu, tym bardziej będzie użyteczna – więcej kont trenerów to większe możliwości wyszukania ich :).

6

Ponadto jeśli osiągniemy 100% – 30% przeznaczymy na stowarzyszenie Sprawniejsi.pl,
a jeśli 150% i więcej – 50% !

Obecnie najbardziej pilną kwestią dla Stowarzyszenia jest:

- zbiórka na sprzęt sportowy (dyski, oszczepy, kule) dla niepełnosprawnych lekkoatletów Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl

- umożliwienie niepełnosprawnym sportowcom indywidualnych treningów z wykorzystaniem własnego sprzętu.

„Lekkoatleci Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl to wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce osób niepełnosprawnych w rywalizacji seniorów oraz juniorów. Wyniki osiągane w ostatnich latach sprawiają, że Nasi zawodnicy rokrocznie przybliżają się do reprezentowania Naszego Kraju na arenach międzynarodowych. Dziś możesz pomóc niepełnosprawnym sportowcom w spełnianiu marzeń o międzynarodowej karierze. Sport nie zna granic dlatego przyłącz się do akcji szukam-trenera.pl .”

NAGRODY

Nagrody są takie jak widzicie :). Będziemy je realizować najszybciej jak to będzie możliwe po zakończeniu projektu. Z każdym się skontaktujemy. W razie problemów z realizacją nagrody zwrócimy środki darczyńcom.

Chciałbyś przekazać nam swój produkt lub usługę w ramach nagród w projekcie? Skontaktuj się z nami! kontakt@szukam-trenera.pl

Wspiera nasze nagrody już:

7

oraz

Klub Wellness Żoliborz

a także

Kajetan Kajetanowicz – kajto.pl

O AUTORZE KAMPANII

Ola – pasjonatka koni, od ponad dwudziestu lat w siodle, na co dzień pracownik agencji reklamowej, pomysłodawca i koło zamachowe portalu. Śniło jej się, że w innym życiu była Jobsem, ale w tym jej nie wyszło ;p

Andrzej – pasjonat programista, od lat prowadzi własną firmę, postawił stronę szukam-trenera.pl, bo go Ola w to wkopała swoją charyzmą, na wszystko marudzi, a w wolnych chwilach i dla relaksu… programuje :)

Wyjątkowe podziękowania chcemy złożyć jeszcze Lenie, która wykazała się wyjątkową cierpliwością i dobrodusznością przy składaniu naszego filmiku ;). Ona wie o kim mowa.

RYZYKO

Jeśli nie pozyskamy środków z tej kampanii to na całym świecie rozpłaczą się smutne króliczki :( (w nawiązaniu do popularnego żartu).

8

A tak na serio – świat się nie zawali, strona już istnieje, choć w bardzo okrojonej wersji, zjada nas ZUS i nie wyrabiamy na zakrętach obowiązków ;). Dzięki Waszemu wsparciu potwierdzi się sens tworzenia tego portalu, będziemy mogli go rozwijać i nie będziemy „zżynać kasy” z bogu ducha winnych użytkowników ;).

Bez Waszego wsparcia dalej będzie nam wszystkim trudno znaleźć trenera, a sami trenerzy będą musieli łapać fuchy w korpach, bo nie będą w stanie utrzymać się ze swojej pasji – sportu ;)

No i bez Waszego wsparcia Sprawniejsi nie będą mieli środków na zakup sprzętu do treningu.

Kampania bez kwoty minimalnej – zgromadzone środki, zostaną przelane na konto twórcy kampanii.

Brak informacji o aktywnościach.
  • Anonim

    Kwota: 10 PLN

    09-09-2016