Kto może być twórcą kampanii sportowych?

Każdy może być Twórcą kampanii sportowej, jeśli ma ona sportowy cel !
Zapraszamy sportowców amatorów, profesjonalistów, fanów sportu, organizatorów event’ów sportowych, szkoły, uczelnie, kluby sportowe, stowarzyszenia, związki i  fundacje. Portal jest dla Was.

Dlaczego warto dodać kampanie na Stwórz Mistrza?

Stwórz Mistrza chce pomóc w realizacji Twoich celów, przyczynić się do rozwoju i rozkwitu Twojej kariery. Jest to świetne miejsce aby pokazać swój talent i rozwinąć możliwości.

Jeśli organizujesz zawody, event sportowy, brakuje Ci finansowania,  zdobądź środki poprzez kampanie a jednocześnie dotrzyj do szerokiego grona fanów.

Chcesz zdobyć kwalifikacje, wywalczyć tytuł mistrza, kupić nowy sprzęt  – stwórz swoją kampanię.

Kampania, w trakcie czasu jej trwania jest promowana szeregiem działań: konkursy, promocja poprzez Partnerów medialnych, dodatkowe atrakcyjne nagrody przekazywane przez Partnerów. Również postaramy się aby projekt zyskał: Patrona i  Mecenasa.

W przypadku kiedy kampania nie osiągnie finansowego celu, nie jest powiedziane że nie przyniesie korzyści dzięki szeregu promocji w trakcie jej trwania.

Czy dodanie kampanii coś kosztuje?

Nie. Dodanie kampanii nic nie kosztuje.

Nie wiesz od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami – udzielimy Ci wskazówek i odpowiemy na pytania. Pomożemy w przygotowaniu Twojej kampanii, oraz w zaplanowaniu jej promocji.

Jeżeli masz już gotowy pomysł na kampanię możesz założyć konto i dodać kampanie i przesłać do nas do weryfikacji.

Maksymalizujmy korzyści wynikające ze współpracy!

 

STWÓRZ KAMPANIE