Kim są osoby wspierające kampanie sportowe?

Osoby wspierające to my wszyscy. Każdy z nas może wspierać kampanie sportowe. Jesteśmy pierwszą społecznością wspierającą polski sport. Razem bądźmy częścią sportowych sukcesów od samego początku. Najważniejszym celem portalu jest wyrównanie szans i zapewnienie każdemu sportowcowi możliwości otrzymania potrzebnego mu wsparcia, niezbędnego aby odnieść sukces.

Dlaczego warto wspierać?

Osoby wspierające kampanie sportowe, pomagają osiągnąć cele i wspiąć się na szczyt sportowych możliwości. W zamian za wsparcie otrzymujecie unikalne nagrody i wszyscy razem cieszymy się sportowymi emocjami, słuchamy jeszcze częściej Mazurka Dąbrowskiego.

Wspierając wybraną kampanię sportową, sportowca, zespół czy klub masz bezpośredni wpływ na rozwój sportu w Polsce, na kariery sportowców, pomagasz  w osiągnięciu marzenia. Możesz być częścią pięknej podróży i mieć swój własny udział w sportowych sukcesach!

Czy wspierając ponoszę jakieś dodatkowe koszty?

  • 100% wpłaconej kwoty przez osobę wpierającą wpływa na konto kampanii.
  • Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
  • Gdy kampania nie zakończy się sukcesem, środki które zostały wpłacone, wracają w całości na konta wspierających.

Co otrzymuje w zamian za wsparcie?

Twórcy projektów aby pokazać swoją wdzięczność za wsparcie wysyłają Tobie nagrodę za Twoje wsparcie finansowe. Bardzo często nagrody są unikalne, nie do kupienia w sklepie lub mają charakter kolekcjonerski. Mogą to być dedykowane treningi, udział w zawodach jako gość specjalny, rozmowy motywacyjne, gadżety z autografami. Spodziewaj się również ciekawych nagród które fundują Partnerzy portalu Stwórz Mistrza, wspierając w ten sposób kampanie oraz sportowców.

W jaki sposób mogę promować  kampanię?

Jako wspierający przy wybieraniu nagrody pod kampanią sportową możesz udostępnić nagrodę na facebook’u. W ten sposób możesz promować wybraną kampanię, pomagasz komuś zrealizować jego cel, pokazujesz innym że można i że warto wspierać a sam zbliżasz się do otrzymania swojej nagrody. Możesz w ten sposób zachęcać innych do wspierania danej kampanii sportowej pokazując jakie wartościowe i unikalne nagrody są do otrzymania.

Czy mogę zrezygnować z otrzymania nagrody i tylko wspierać?

Przy wspieraniu kampanii masz możliwość wsparcia bez otrzymania nagrody(zaznacz pole „tylko wspieram, bez nagrody). Jest to idealna opcja dla osób, które nie są zainteresowane nagrodami, a chcą “wspierać bo lubią”.  Kwota wpływa na konto kampanii, a nagroda dalej zostaje w puli i może być wybrana przez kogoś innego.

Czy muszę się rejestrować aby wesprzeć kampanię?

Chcesz wesprzeć kampanię ale nie chcesz podawać swoich danych – jest taka możliwość. Nie musisz się logować i zakładać konta. Możesz wesprzeć dowolny projekt, dowolną kwotą a na zakładce przy Twoim wsparciu, będzie podana: kwota, data oraz podpis: Anonim

Możliwości są nieograniczone!

PRZEGLĄDAJ KAMPANIE