Jak działa wspieranie?

Wszystkie kampanie sportowe mają swój cel finansowy. Twórca kampanii określa czas trwania kampanii. Kampania nie kończy się w momencie gdy osiągnie 100% celu finansowego, tylko w momencie zakończenia czasu jej trwania. Kampanie mogą być dodane przez twórcę w dwóch wariantach:

- jest zgromadzone 100% lub więcej środki zostają przelane na konto twórcy, a on jest zobowiązany do przekazania nagród dla wspierających

- nie zostało zgromadzone na koncie kampanii 100% wymaganej kwoty, w takiej sytuacji twórca kampanii otrzymuje kwotę która została zgromadzona na koncie kampanii a dla osób które dokonały wpłat jest zobowiązany przekazać nagrody. Takie kampanie mają w opisie kampanii informacje „kampania bez kwoty minimalnej”

Jak wesprzeć kampanię?

Jeżeli chcesz dokonać wsparcia kampanii należy wejść na stronę danej kampanii. Masz możliwość wsparcia kampanii po zalogowaniu się na swoje konto lub możesz wesprzeć kampanie bez logowania. Wtedy przy Twoim wsparciu będzie podana: kwota, data oraz podpis: Anonim

Po wejściu na stronę kampanii wybierasz nagrodę a następnie  klikasz „Wspieram”. Na kolejnym okienku, masz podane informacje o dostępności poszczególnych nagród oraz masz jeszcze możliwość zmiany decyzji i wyboru innej nagrody. ZAWSZE MOŻESZ WPŁACIĆ KWOTĘ WIĘKSZĄ NIŻ WARTOŚĆ NAGRODY(WPISZ SWOJĄ KWOTĘ W POLE), KWOTA TA ZOSTANIE DODANA DO KONTA KAMPANII. Następnie klikasz „Przejdź do płatności”.

a1

 

Teraz masz możliwość wypełnienia danych osoby wpłacającej lub jeśli jesteś zalogowany to dane te są automatycznie uzupełnione danymi z Twojego profilu(Imię i nazwisko oraz adres e-mail). Dla osób zalogowanych, ich imię i nazwisko oraz avatar będzie widoczny na zakładce Wspierający na stronie kampanii.  Jeżeli nie jesteś zalogowany, wprowadzone informacje są potrzebne do dokonania płatności oraz otrzymania potwierdzenia płatności od operatora.

Uzupełnij też dane do wysyłki nagrody oraz dane kontaktowe. Będą one potrzebne po zakończonej sukcesem kampanii.

a2

Po przejściu do płatności, możesz wybrać sposób w jaki chcesz dokonać wpłaty. W momencie dokonywania wpłaty dostępne są tylko te banki czy kanały płatności które księgują on-line. Jeżeli widzisz Twój bank lub kanał płatności który Cię interesuje ale jest on przekreślony znaczy to że w danej chwili nie ma księgowania on-line. Najlepszym sposobem jest próba dokonania płatności w kolejny dzień roboczy lub innym dostępnym kanałem.

a3

Kiedy rachunek Wspierającego zostanie obciążony?

Rachunek zostanie obciążony po dokonaniu płatnością on-line.

Co się dzieje ze środkami na kampanii, jeśli nie zakończy się ona sukcesem?

100% wpłaconych środków wraca z powrotem na konta wpłacających.

Co się dzieje gdy kampania osiąga 100% a czas jej trwania jeszcze się nie skończył?

Można dalej wspierać kampanię aż do czasu jej zakończenia.

Jak działają płatności on-line?

Płatności obsługiwane są przez operatora płatności firmę Tpay.  Dostępne są tylko te kanały płatności które w danej chwili dokonują księgowania on-line, to zapewnia ciągłość aktualizacji zebranej kwoty na kampanii oraz wyklucza sytuacje zwrotów lub anulowania płatności. Po dokonaniu wpłaty, osoba wpłacająca otrzymuje od operatora płatności e-mail potwierdzający wpłatę oraz informacja o wpłacie i wpłacającym jest dodana na kampanii w zakładce Wspierający.

Czy twórca kampanii po dokonaniu przez wspierającego płatności dostaje informacje o nim?

Nie.

W jaki sposób otrzymam swoją nagrodę?

Twórca zakończonej sukcesem kampanii, otrzymuje listę osób z danymi do kontaktu i wysyłki nagrody. Nagrodę otrzymasz zgodnie z informacją o sposobie jej dostarczenia w opisie nagrody.  Jeżeli kampania nie zakończy się sukcesem, twórca kampanii nie dostaje żadnych informacji o wspierających.

Czy można się skontaktować z Twórcą kampanii?

Tak. Twórca kampanii w swojej biografii podaję swoją stronę internetową, fanpage, adres e-mail, telefon kontaktowy. Dane pozwalające na kontakt, mogą znajdować się również w treści kampanii.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany dodaniem kampanii, skontaktuj się z nami lub przeczytaj specjalnie przygotowane dla Ciebie:

pdf Pobierz Poradnik zespołu Stwórz Mistrza

pdf Pobierz instrukcję która pomoże Ci dodać projekt