Społeczność Stwórz Mistrza to osoby które chcą promować, wspierać i rozwijać polski sport na wszystkich jego poziomach. Skupiamy w jednym miejscu sportowców amatorów jak i profesjonalistów, fanów sportu, organizatorzy eventów sportowych, szkoły, uczelnie, kluby sportowe, stowarzyszenia, związki i fundacje.

Kochamy sport i sportowe emocje, jesteśmy fanami sportowymi. Naszym celem jest wyrównanie szans i zapewnienie każdemu sportowcowi możliwości otrzymania potrzebnego mu wsparcia, niezbędnego aby odnieść sukces. Chcemy aby sportowcy mogli się rozwijać i zdobywać mistrzostwo a nas jako kraj i społeczność uczynią z nich dumnych!

„Pieniądze nie powinny być nigdy powodem przez który utalentowany sportowiec rezygnuje ze swoich marzeń” –  ale niestety tak dzieje się zbyt często.

Z nadzieją, że możemy zrewolucjonizować sposób finansowania sportowców, portal Stwórz Mistrza daje nowe możliwości, aby zamieścić logo firmy na kampanii sportowca lub jego fan-pagu. Kampanie sportowe na www.stworzmistrza.pl, wypełniają lukę pomiędzy sponsoringiem i crowdfundingiem, w taki sposób, że każdy wygrywa.

Oto logika, crowdfunding zapewnia sportowcom niebywałą ekspozycję on-line, poprzez kampanie sportową. Tego rodzaju ekspozycja jest „dźwignią” w celu dotarcia i pozyskania sponsora. Jeśli sponsor zdecyduje się umieścić swoje logo na kampanii nie tylko czerpie korzyści z samej ekspozycji i wyświetleń, ale również buduje wizerunek swojej marki dzięki postrzeganiu go, jako firmy społecznie odpowiedzialnej, która wspiera rozwój sportu, sportowców i aktywny tryb życia.

W zamian za zamieszczenie loga firmy, sportowiec może poprosić sponsora aby przekazał nagrody dla wspierających kampanię, dzięki temu sponsor również promuje swoje produkty lub żeby sponsor wsparł finansowo kampanie.
W obu przypadkach sportowiec zbiera więcej środków, jak i rośnie wsparcie dzięki nagrodą od sponsora – wspierający na tym korzystają.

Taka trójstronna sytuacja WIN-WIN-WIN i korzyści są rzadko spotykane w branży sponsoringu, zwłaszcza dla sportowców amatorów.

Zobacz również informacje:

Dla wspierających kampanie

Dla twórców kampanii

Dołącz do społeczności wspierającej polski sport !

win-win-situation-winwinwin